Загальна інформація для вступників

Відеоролик Школи абітурієнта - виступи студента III-го курсу Руденко Івана та доцента Зайця Віталія

 

День відкритих дверей на факультеті електроніки, кафедра акустики та акустоелектроніки

Дні відкритих дверей проведено 18.11.2016 р., 27.01.2017, 25.02.2017, 23.03.2017, 8.04.2017

Наступна екскурсія на кафедру акустики та акустоелектроніки: ... квітня ...:..., корпус 12 НТУУ "КПІ"

План екскурсії:

1. Кілька розповідей про все: від "що вивчають" й до "де потім працюють" (аудиторія 209)

  • акустичний моніторинг та захист від шуму транспортних потоків - доцент В. Заєць;
  • акустика та звукоізоляція приміщень - доцент В. Заєць;
  • комп'ютерне моделювання лінійок гучномовців -  - доцент В. Заєць;
  • ультразвук та його застосування  - професор С. Найда;
  • біоакустика та моделювання елементів слухової системи людини - професор С. Найда;
  • елементи психоакустики: акустична експертиза комунікаційних каналів - професор А. Продеус;
  • придушення шумової та ревербераційної завад шляхом цифрової фільтрації - професор А. Продеус;
  • елементи штучного інтелекту: дослідження систем автоматичного розпізнавання мовлення - магістр К. Кухарічева.

2. Відвідання найбільш цікавих лабораторій кафедри - акустичні камери №1 (аудиторія 220), №2 (аудиторія 222).

  • використання акустичних камер для акустичних досліджень -  доцент В. Заєць;
  • використання акустичних камер для досліджень із психоакустики - професор А. Продеус
Завантажити план екскурсії

  

Коротко про кафедру акустики та акустоелектроніки:

Кафедру засновано в 1936 році.
За минулі роки підготовлено біля 4000 фахівців в галузі акустичної техніки. 5 вихованців кафедри удостоєні Державних премій. Серед випускників кафедри 2 академіка, 12 докторів наук і понад 60 кандидатів наук. Підготовка фахівців здійснюється з використанням сучасних учбових програм та комп’ютерних технологій.

Навчання студентів проводиться в спеціалізованих лабораторіях та аудиторіях кафедри.
Практичний досвід роботи майбутні фахівці отримують на підприємствах та в науково-дослідних інститутах. Навчання студентів забезпечує 12 кандидатів та 7 докторів технічних наук. Навчаючись на кафедрі, студенти мають можливість паралельно з базовою освітою отримати в НТУУ «КПІ» другу вищу освіту за напрямками: менеджмент, маркетинг, економіка підприємництва, економічна безпека та інші.

Інформація для абітурієнтів

На етапі бакалаврської та магістерської підготовки студенти вивчають фундаментальні учбові дисципліни (математика, фізика механіка, інформатика, програмування, інженерна та комп’ютерна графіка, дисципліни гуманітарного напрямку та ін.), а також професійно-орієнтовані дисципліни акустоелектронного профілю (теорія електричних кіл, основи електроніки, теорія процесів та систем, теоретичні основи акустики, прикладна акустика, аналогова та цифрова схемотехніка, електроакустичні перетворювачі, вимірювання на звукових та ультразвукових частотах та ін.).

Студенти навчаються користуватися програмним інструментарієм для обробки акустичних сигналів та зображень, моделювання вимірювальних акустичних систем, а також проектування акустичних пристроїв та систем. Особлива увага приділяється проектуванню вимірювальних та діагностичних приладів, розробці акустичної апаратури, обладнання для домашніх та професійних студій звукозапису, ультразвукових комп’ютерних систем інтроскопії і томографії тощо.

Випускники кафедри спеціальності «Акустичні засоби та системи» мають фахову підготовку для технічного забезпечення музичних та мовних програм, для акустичного конструювання студій звукозапису, кіноконцертних залів, театрів та ін.. Фахівці в галузі ультразвукової інтроскопії знаходять застосування своїм знанням в різних галузях народного господарства, в тому числі в дослідженні фізико-механічних властивостей матеріалів та конструкцій, в дефектоскопії виробів та механізмів, проектуванні, експлуатації та ремонті ультразвукових медичних приладів для діагностики стану здоров’я людини, ультразвукових терапевтичних приладів, приладів для діагностики слуху, цифрових слухових апаратів та ін.

Основними місцями працевлаштування випускників є: Національна радіо- та телекомпанія України УТ-1, телеканали ICTV, К-1, Культура, СТБ та ін., апарат Верховної ради України, Служба безпеки України, НТК ім. Антонова, ВАТ «Укртелеком», Київський НДІ гідроприладів, ТОВ «Ультракон-сервіс», «Промприлад», Державний НДІ будівельних конструкцій, Інститут гідромеханіки, ДП «Укрметртестстандарт», Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича, Центр мікрохірургії ока, ДП «Сіменс Україна», НВО «ВАБОС», Інститут отоларингології ім. О.С. Коломийченка, Центр сучасного слухопро¬тезування «Іпfoton», Центр слухової реабілітації «Аврора» та ін..

 

Бар-коди та рекламний буклет кафедри акустики та акустоелектроніки НТУУ "КПІ":

                           

Бар-коди можна вивантажити для роздрукування на папері за цим посиланням

 Рекламний буклет вивантажити для роздрукування: обкладинкасередина

 

http://ez.osvitavsim.org.ua/

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” приймає ваші документи навіть вночі — подавайте документи електронно будь-де і будь-коли! Елекронна заява повністю прирівнюється до паперової (Наказ Міністрества освіти і науки № 1236 від 13 жовтня 2016 року — http://mon.gov.ua/activity/education/vishha/vstupna-kampaniya-2017/umovi-prijomu-do-vishhix-navchalnix-zakladiv-v-2017-roczi/),  всі подані заяви ви можете переглядати у особистому кабінеті й моніторити рейтингову ситуацію за допомогою сайту vstup.info(інформація оновлюється раз на 24 години).

Переваги електронного вступу:
    • економія вашого часу;
    • жодних черг та спекотних коридорів;
    • жодних витрат на ксерокопії та виготовлення фотокарток;
    • можливість подати заяву будь-де і буль-який зручний час.

Якщо у вас виникають будь-які питання — звертайтесь за телефонами гарячих ліній факультетів та інститутів —http://kpi.ua/board-telephone. Інструкцію подання електронних заяв ви можете завантажити на офіційному сайті НТУУ “КПІ” та на сайті факультету електроніки.