Український музичний ярмарок 2018

Кафедра акустики та акустоелектроніки НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського» візьме участь у виставці «Український Музичний Ярмарок 2018» 

Український музичний ярмарок 2018

Кафедра акустики та акустоелектроніки є учасницею виставки "Український музичний ярмарок 2018", що відбудеться 11-13 жовтня цього року. Інформацію про це дивіться на сайті виставки

Організатори виставки люб'язно пропонують зареєструватися на сторінці реєстрації, щоб отримати БЕЗКОШТОВНЕ ЗАПРОШЕННЯ на виставку. Без такого запрошення потрапити на виставку можна буде тільки купивши квитки!


Реєстрація на МузЯрмарок 2018


Календар цікавих семінарів та подій

Окремі події:

11 жовтня, 13:00

Звукорежисер та аудіоінженер – сучасна взаємодія

В 50-60х рр минулого століття звукові системи були простими, що давало можливість розібратися в них, під час безпосередньої роботи з ними. В 70х роках електроніка почала дуже стрімко розвиватися, що співпало зі стрімким розвитком музики та музичного бізнесу. З того часу, звукові системи дуже стрімко розвиваються, що призвело до появи «нової» професії – звукоінженер.

Що це за люди, які їх завдання на майданчику, яким чином можна з ними плідно співпрацювати та чи потрібні вони Вам – буде роглянуто в доповіді інженера акусто-електроніка, незалежного аудіо-інженера та концертного звукорежисера Яременка Олексія, яка відбудеться 11 жовтня о 13:00.

 

12 жовтня, 15:00

Тренди аудіостоків. Яку музику купують в інтернеті?

  • Що таке аудiостоки i яким чином вони допомагають музикантам заробляти гроші.
  • Першi кроки для продажу музики online.
  • Тренди та лайфхаки для композиторiв.

Доповідач: Євген Новиченко – музикант, саунд-продюсер, професійний викладач гітари, коуч.


12 жовтня, 16:00

Спілка звукорежисерів України візьме участь в «Українському музичному ярмарку 2018»

До уваги відвідувачів ярмарку 12 жовтня о 16:00 пропонується доповідь «Використання радіосистем в сучасних умовах. Частотна координація»

Доповідачі: Сергій Головін, Віктор Марков – провідні фахівці галузі.

 

13 жовтня, 13:00

«Цілюще дихання творчості»

Творча інсталяція від Молодіжного журналу «Стіна» в рамках «Українського музичного ярмарку-2018», червона лекційна зала

Доповідачі: етно-джазова співачка Марина Юрасова (Млада)художниця Оксана Медвєдєва (SanaVerba)журналіст і телеведуча Наталія Костилєва

 

13 жовтня, 16:30

Асоціація гітаристів НВМС підготувала концерт-презентацію журналу «Гітара в Україні»

Асоціація гітаристів НВМС підготувала концерт-презентацію журналу «Гітара в Україні», що відбудеться 13 жовтня о 16:30 на «Українському музичному ярмарку – 2018».

Журнал «Гітара в Україні» – єдине спеціалізоване видання, що висвїтлює події в гітарному світі. №11 журналу присвячений творчому аспекту музичної діяльності.

В концертній програмі звучатиме сучасна українська музика, відбудеться кілька прем`єрних виступів.

Учасники: члени Асоціації гітаристів Національної всеукраїнської спілки, лауреати міжнародних конкурсів, студенти та учні шкіл естетичного виховання.

Модератор: шеф-редактор журналу, заслужений діяч мистецтв України, професор Костянтин Чеченя.