Новий 18-й випуск газети "Акустик"

В новому номері ви знайдете:

Як колишній шахтар виробляє акустичні системи ручної роботи

Бізнесмен Віталій Потоцький родом з шахтарського містечка Торецька. Як і багато жителів Донецької області, він працював на шахті, яка належала державі. "Шахта називалася Північна, працював я ГРОЗом (гірничо-робітник очисного забою). Глибина роботи - 1160 метрів під землею", - розповідає він. Після нещасного випадку на шахті, в результаті якого загинув його товариш, вся романтика розвіялася. Потоцький полишив професію шахтаря і переїхав до Києва, де самостійно освоїв дизайн інтер'єрів. 

Через десять років Потоцький знову змінює рід діяльності, почавши робити акустичні системи...

Бізнесмен Віталій Потоцький

Останні моделі акустичних систем Віталія Потоцького

Дві історії про кумедні (й не дуже) пригоди штучного інтелекту

Розумна колонка Echo від Amazon з невідомих причин включилася вночі й побудила всіх навкруги. Чим закінчилася ця історія?..

 

А історія про перше в світі вбивство штучного інтелекту просто вражає

Дослідники компанії Facebook, що працюють в рамках проекту FAIR (Facebook Artificial Intelligence Research), несподівано для себе виявили, що системи штучного інтелекту, які ними використовуються, винайшли нову власну мову, яка робить процес спілкування між системами штучного інтелекту більш ефективним, ніж при використанні будь-якої природної мови. Ця нова мова штучних інтелектів виявилася абсолютно незрозумілою для людей, і керівництво проекту прийняло рішення про обнулення накопичених баз даних, що рівносильно свого роду "вбивству" розвиненої системи штучного інтелекту.