Агітаційні матеріали

Агітаційна листівка

Студентом Мельніченко Максимом групи ДМ-33м створено нову агітаційну листівку:

Розробка кафедрального сайту

Першу версію сайту кафедри акустики та акустоелектроніки було спроектовано та виконано студентом групи ДГ-22 Некозом Євгеном в 2008 році, під керівництвом викладачів А. Продеуса та О. Іщенка. При розробці сайту були використанні такі технології та програмні продукти як PHP, Perl, CSS, HTML, Apache, MySQL, RSS.

 DreamWeaver

Другу версю сайту - саме ту, яку ви зараз бачите - було створено в кінці 2009 року, спільними зусиллями студентів кафедри Сергія Мельничука та Романа Кузнєцова, а також викладачів А. Продеуса та О. Богданова.

При цьому було використано такі прогресивні на той час елементи дизайну як "карусель"  та "акордеон", що дозволяли напрочуд компактно розміщувати фото-, відео- та текстову інформацію.

 Сьогоднішні студенти також активно приймають участь у наповненні сайту новою інформацією. Зайдіть на розділи "Новини", "Газета "Акустик", не кажучи вже про розділ "Студентський" - і ви скрізь знайдете ознаки їх творчої діяльності. Пояснюється це дуже просто: наша кафедра - це наше життя!

Розробка логотипу та герба кафедри

Після проведення конкурсу на кращий варіант логотипу та герба кафедри, переможцем визнано Бістрова Івана, група ДМ-14. Бістров Іван розробив кафедральні банери та листівки, приймав участь в підготовці рекламних матеріалів до 70-річчя кафедри та у підготовці агітаційних матеріалів. Нижче наводимо приклади його робіт, що свідчать про гарний смак та неабияку вправність у володінні графічними редакторами. І хоча ці роботи виконані ще в 2006 році, вони і сьогодні слугують взірцем художньої майстерності.