тиждень
RSS
Роботодавці


Наші друзі
Молодіжна дисконтна мережа «KPI SDC»

Наші друзі
Український музичний ярмарок-2017

Події та новини

З Днем народження!

2.06.2015

З найкращими побажаннями від викладачів та студентів кафедри, вітаємо з Днем народження завідуючу лабораторіями Лисенко Наталію Іванівну

Бажаємо щастя, сімейного благополуччя, міцного здоров'я!
Нехай кожен день для вас сяє сонце!

З Днем народження!

22.05.2015

З найкращими побажаннями від викладачів та студентів кафедри, вітаємо з Днем народження доцента кафедри, канд. техн. наук Богданова О.В.

Та бажаємо йому щастя, сімейного благополуччя, міцного здоров'я, нехай мрії здійснюються, життя наповнюється яскравими моментами, а в країні та родині нехай завжди панує мир та спокій!

З Днем народження!

11.05.2015

З найкращими побажаннями від викладачів та студентів кафедри, вітаємо з Днем народження доцента кафедри, канд. техн. наук Кандрачука І.В.

Та бажаємо йому щастя, успіху, міцного здоров'я, гарного настрою та щоб в країні та родині завжди панував мир та спокій!

Вечір акустичної усмішки

29.04.2015

Вечір акустичної усмішки – 2015

   29 квітня 2015 року в студентському клубі «13» факультету електроніки, в душевній атмосфері відбулася зустріч викладачів та студентів кафедри Акустики і Акустоелектроніки.
     Вечір почався з переклички, і як виявилося, були присутні студенти 1-4 курсів. Після, були представлені викладачі, які були присутні на зустрічі, а саме:
- Професор, а за сумісництвом завідувач кафедри Дідковський Віталій Семенович
- Доцент кафедри Берегун Віктор Сергійович

- Доцент кафедри Богданова Наталія Володимирівна
- Асистент кафедри Гармаш Оксана Вікторівна
- Асистент кафедри Дрозденко Катерина Сергіївна
- Доцент кафедри Заєць Віталій Пантелійович
- Професор кафедри Лейко Олександр Григорович
- Професор кафедри Петріщев Олег Миколайович
- Професор кафедри Продеус Аркадій Миколайович
та ін.

     Після переклички, був оголошений конкурс. В якому студенти задавали свої питання викладачам і навпаки. Також викладачі, відповідаючи на поставлені для них запитання, розповідали історію свого життєвого шляху, пов'язаного з кафедрою.    
 Антон Дітяшов                                       Лейко О.Г.

  Отримавши відповіді на всі поставлені питання, вечір був продовжений не менш захоплюючим і головне веселим і завзятим конкурсом. Який складався з 2 ситуацій, було запропоновано студентам і викладачам помінятися ролями. І так, у нас вийшло 2 команди: студенти, які стали викладачами, і викладачі - студентами.
У першій ситуації, в якій потрібно було постати, було запрошено по 3 особи від кожної команди: Після чергового засідання кафедри викладачами було вирішено видрахувати трьох студентів, оскільки вони зовсім не ходили на пари.

 
Крістіна Рощіна, Олексій Бондар, Олексій Єгоров
 
Петріщев О.М., Гармаш О.В., Богданова Н.В.

Друга ситуація: Іспит. Суворий викладач зловив студента на списуванні і збирається відправити його на допсесію. А студенту не можна на допсессію, бо тоді він позбудеться стипендії. І він всіма можливими способами намагається викрутитися.

 
Берегун В.С., Василь Бойчук

Після всіх проведених конкурсів, був запропонований перегляд відео, в якому було показано святкування - рік з дня народження ФЕЛ - 1997. Вразила кількість учасників в організації цього чудового традиційного свята. Особливо відзначено - єднання всіх кафедр як викладачів, так і студентів в одне єдине ціле під прапорами факультету. Одна дружня сім'я.
Під кінець нашого захоплюючого вечора, були оголошені результати міні-конкурсу серед викладачів. Так як всі ми знаємо, що кожен рік на факультеті проводиться безліч конкурсів, таких як «Містер ФЕЛ» або «Очаровашка ФЕЛ». У цих конкурсах завжди оцінюють студентів.
Студенти кафедри Акустики і Акустоелектроніка вирішили провести міні -конкурс, в якому оцінювали кожного викладача за його особистим якостям і по ставленню до студентів.
 


Номінацією «BosS Акустики» нагороджується Віталій Семенович Дідковський

 
Номінацією «Міс Інтелект» нагороджується Дрозденко Катерина Сергіївна


Номінацією «Містер чарівність» нагороджується Віталій Пантелійович Заєць


Номінацією «Містер елегантність» нагороджується Аркадій Миколайович Продеус

Номінацією «Міс грація» нагороджується Наталія Володимирівна Богданова
Номінацією «Міс рукоділля» нагороджується Оксана Вікторівна Гармаш

Номінацією «Містер" няша "» нагороджується Олександр Григорович Лейко
Номінацією «Містер справедливість» нагороджується Олег Миколайович Петріщев

Номінацією «Містер скромність» нагороджується Віктор Сергійович Берегун

На цій радісній ноті і завершився наш «Вечір акустичної усмішки». Хотілося б подякувати нашому улюбленому студентському клубу «13» факультету електроніки, нашим чарівним ведучим - Анастасії Кинкуроговій та Світлані Афанасенко, команді технічної підтримки і особисто заступникові декана він же керівник студентського клубу - Дмитру Івановичу Клетченку за теплу атмосферу і домашній затишок.

Щирим бажанням організаторів у проведенні вечора було, - поставити системний підхід до організації таких вечорів всіх без винятку кафедр. І до подальшої їх активної участі в підготовці та проведенню днів факультету, єдиною дружною студентсько-викладацькою сім'єю !!!

Звіт підготувала: орг. зустрічі Ляшко Д.О.
Фотографії: Бондар О.Д.

Вища освіта у Франції

24.04.2015

"Вища освіта у Франції. Співпраця НТУУ «КПІ» та університету міста Ле-Ман "

       23 квітня 2015 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» на кафедрі Акустики і Акустоелектроніки відбулася дружня зустріч між студентами кафедри та представником Laboratoire d'Acoustique de l'Université du Maine університету Ле-Ман.
       Декан факультету акустики університету Ле-Ман, професор Кастан’єда особисто приїхав поспілкуватися зі студентами і викладачами.
       Розглядалося питання про отримання ступенів бакалавра або магістра у Франції, а також навчання в аспірантурі університету Ле-Ман (Франція).
       На зустрічі були присутні студенти всіх курсів, а також аспіранти кафедри. Дискусія відбувалася англійською мовою. Студенти могли задавати будь-які питання професору, наприклад, з приводу стипендії, проживання, мови навчання тощо.

       Кастан’єда представив презентацію про університет Ле-Ман і програму яка дає можливість отримати спеціалізовану освіту в таких напрямках:
• електроакустика
• механіка і матеріали
• датчики (гучномовці, мікрофони)
• акустичні навантаження, та акустичне випромінювання
• обробка сигналів в режимі реального часу
        Також було поставлено запитання стосовно оплати за навчання, - професор Бернард відповів, що при вдалому проходженні тестів з наступних предметів: механіка, математичний аналіз, фізика та основи акустики, - є можливість отримати грант на безкоштовне навчання. Отримання гранту дає можливість легко оформити необхідні документи в посольстві і вирушити на навчання до Франції.
      

Зустріч пройшла дуже цікаво і захоплююче. Варто задуматися про співпрацю з університетом Ле-Ман.


Звіт підготувала: Теленга А.О.
Фотографії: Ляшко Д.О.

< назад 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041 далее >